تبلیغات
دولاب تهران - مطالب تیر 1394

جشن میلاد امام حسن مجتبی و مراسم افتتاح زینبیه

هیئت محبان الزینب (س)

هیئت محبان الزینب(س) در سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) ضمن برپایی مجلس جشن، زنبیه این هیئت را نیز افتتاح نمود. این مراسم باشکوه با حضور اعضای هیئت و علمای گرانقدر از جمله استاد اخلاق حضرت آیت الله سید مهدی طباطبایی  برگزار گردید.


 

 

ادامه مطلب

تغییر سامانه مدیریتی سایت دولاب تهرانهمانطور که فعالان فضای اینترنت اطلاع دارند، سامانه مدیریتی بلاگفا مدتی است که از دسترس خارج شده و امکان بارگذاری مطالب جدید در وبلاگ‌های بلاگفا وجود ندارد. از آنجایی که سایت «دولاب تهران» از مشترکین این سامانه بود، به دلیل مشکل مذکور، مدتی است که موفق به ارسال مطالب جدید و به روزرسانی سایت نشده‌ایم.
ما نیز به جهت احترام تلاش کردیم قدرشناس بوده و تا زمان اصلاح سامانه بلاگفا صبر پیشه کنیم. امّا به دلیل طولانی شدن زمان و پیگیری‌های متعدد دوستانی که نسبت به مطالب ارائه شده در سایت دولاب علاقه دارند، به ناچار تصمیم بر این شد که از سامانه قدرتمند «میهن بلاگ» برای ارائه تصاویر برنامه‌های فرهنگی و مذهبی محله دولاب (دارالمومنین تهران) استفاده شود. 
ضمن تشکر و قدردانی از همکاران محترم در سرویس وبلاگ‌دهی بلاگفا، امیدواریم به زودی مشکل برطرف شده و کاربران همچون گذشته از خدمات ارزشمند آنان بهره‌مند گردند.
در اینجا لازم به ذکر است؛ سامانه قدرتمند میهن بلاگ امکانات فراوانی برای ارائه مطالب در قالب متن، عکس و فیلم در اختیار کاربران قرار می‌دهد که امیدواریم با بهره بردن از این امکانات در جلب نظر شما عزیزان بیش از پیش موفق باشیم.

برای مشاهده تصاویر در سایت قدیمی دولاب تهران، اینجا کلیک کنید.